Táto webová stránka používa na účely poskytovania služieb súbory cookie. Používaním stránky vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie.

O nás

 

Vzhľadom na individuálny, osobný charakter nadácie by som chcel deklarovať zámer podpory najmä športových a kultúrnych aktivít na všetkých úrovniach, vzdelávanie školopovinnej mládeže, mapovanie histórie mesta a regiónu, ochranu historických pamiatok a cirkevných stavieb mesta, poskytovanie odbornej pomoci mestu, orgánom, jednotlivcom a inštitúciám v právnej a ekonomickej oblasti pri realizácii projektov.

separator

 

Podpora mládeže

 

Zameriavame sa na podporu organizácie rôznych podujatí pre deti a mládež, prácu s deťmi, organizáciu športových aktivít, vzdelávacích táborov.

 

Lokálne aktivity

 

Podporujeme lokálne aktivity občanov, občianskych združení v meste Spišské Vlachy a v jeho okolí (rôzne súťaže, kultúrne slávnosti, stretnutia, atď.).

 

Kultúrne dedičstvo

 

Našim cieľom je aj zachovanie a obnova historických pamiatok, ako aj ochrana kultúrneho dedičstva, rozvoja demokracie, nábožensky a etnicky tolerantného prostredia.

 

Cestovný ruch

 

Snažíme sa o zviditeľnenie oblasti Spiša a to najmä prostredníctvom všestranného rozvíjania a podpory aktivít v oblasti cestovného ruchu (napr. turistické stretnutia).

 

Jediným zakladateľom nadácie je Mgr. Jozef Salaj. Základná hodnota nadačného imania je 6.638,- EUR.